LINUX & INTERNET

 
Kontakt
napisz do mnie
propaganda
formularz kontaktowy
bannery i przyciski
listy dyskusyjne
sales dgnet.pl
Jabber:
dargrze@jabberpl.org
Linux Magazine
Strona główna  > Bieżąca wiadomość
świeżonka dgnet.pl wstecz na dół

elektroniczne zgłoszenia na kursy linuksowe

Donosi DarGrze, 24.04.2006 09:11

Z dniem dzisiejszym rusza rejestracja zgłoszeń na kursy linuksowe przez internet. Rejestrację będzie prowadził Sekretariat RCEZ CKUoP w Rybniku, za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie dgnet.pl.  ...więcej

W ofercie kursów znajdują się w chwili obecnej cztery poziomy zaawansowania. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób, które wcześniej nie miały kontaktu z Linuksem i są zainteresowane poznaniem tego systemu głównie od strony użytkownika.

Drugi stopień dotyczy administrowania systemem, czyli wszystkich tych czynności, o których root wiedzieć powinien - jak instalować system, w którym katalogu znajdują się poszczególne pliki, jak świadomie zarządzać maszyną z Linuksem na pokładzie. W ramach kolejnego kursu słuchacze są zapoznawani ze szczegółami dotyczącymi usług systemowych - poczty, www, dns, oraz wybranych aplikacji webowych. Czwarty poziom skierowany jest do administratorów, którym leży na sercu bezpieczeństwo i chcą dowiedzieć się, jak skutecznie zabezpieczyć się przed włamaniami, spamem i szkodnikami z internetu.

Kurs może rozpocząć się w dowolnym terminie, po zebraniu grupy składającej się z minimum 5 uczestników.

wróć

wstecz na górę
Poczta dgnet.pl
Nowa poczta dgnet.pl
HTML 4.01 Valid! CSS Valid! Slackware Linux powered! Apache powered! PHP powered! All graphics by Gimp! Pobierz Firefoksa! NIE dla Gadu-Gadu!
Wszelkie nazwy firm i produktów należą do ich właścicieli. Zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych.