LINUX & INTERNET

 
Kontakt
napisz do mnie
propaganda
formularz kontaktowy
bannery i przyciski
listy dyskusyjne
sales dgnet.pl
Jabber:
dargrze@jabberpl.org
Giełda w zasięgu ręki
Strona główna  > Bieżąca wiadomość
świeżonka dgnet.pl wstecz na dół

kursy linuksowe w Rybniku

Donosi DarGrze, 21.03.2006 21:50

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kursów linuksowych, które opracowałem i mam przyjemność prowadzić w ramach Lokalnej Akademii Informatycznej w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej.   ...więcej

W ofercie znajdują się w chwili obecnej cztery poziomy zaawansowania. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób, które wcześniej nie miały kontaktu z Linuksem i są zainteresowane poznaniem tego systemu głównie od strony użytkownika.

Drugi stopień dotyczy administrowania systemem, czyli wszystkich tych czynności, o których root wiedzieć powinien - jak instalować system, w którym katalogu znajdują się poszczególne pliki, jak świadomie zarządzać maszyną z Linuksem na pokładzie. W ramach kolejnego kursu słuchacze są zapoznawani ze szczegółami dotyczącymi usług systemowych - poczty, www, dns, oraz wybranych aplikacji webowych. Czwarty poziom skierowany jest do administratorów, którym leży na sercu bezpieczeństwo i chcą dowiedzieć się, jak skutecznie zabezpieczyć się przed włamaniami, spamem i szkodnikami z internetu.

Jeszcze raz gorąco zachęcam.

wróć

wstecz na górę
Poczta dgnet.pl
Nowa poczta dgnet.pl
HTML 4.01 Valid! CSS Valid! Slackware Linux powered! Apache powered! PHP powered! All graphics by Gimp! Pobierz Firefoksa! NIE dla Gadu-Gadu!
Wszelkie nazwy firm i produktów należą do ich właścicieli. Zostały podane wyłącznie w celach informacyjnych.